MODELING MASK / Альгінатні маски FAU

MODELING MASK / Моделюючі маски

У цих масках використано властивості пористих відкладень діатомової землі – осаду, що утворюється в результаті накопичення морських водоростей, який адсорбує забруднення, а також утримує та зберігає вологу, вступаючи в реакцію з молекулами альгінату і застигаючи у вигляді гелю. При нанесенні на шкіру маска видаляє токсини і насичує шкіру вологою та поживними речовинами.


6e5f33708fb2a2eb533b66740094d4a0PREMIUM MODELING MASK / Моделююча маска з гарбузом
1000 г
Professional use only
Моделююча маска на основі екстракту гарбуза, забезпечує шкіру вітамінами та мінералами. Маска живить та регенерує шкіру, її можна використовувати після інвазивних процедур для стимуляції процесів регенерації та покращення текстури шкіри. Покращує колір обличчя, текстуру шкіри, якій необхідно живлення, підійде для всіх типів шкіри.
Активні інгредієнти: мальтодекстрин, глюкоза, діатомова земля, альгінат, екстракт гарбуза, колаген, алантоїн, каулерпа, деревій, полин.


¦+¬о¦¦-Ў-ё¦х¬Ё¦и¬¦PREMIUM MODELING MASK / Моделююча маска з пептидами та золотом
1000 г
Professional use only
Моделююча маска з пептидами та золотом відновлює та активізує всі функції клітин у тканинах, прискорює обмін речовин та циркуляцію крові, виводить токсини, робить шкіру доглянутою та сяючою. Інтенсивно зволожує та живить шкіру, сприяє скороченню мімічних зморшок. Використовувати для шкіри, якій необхідне живлення та підвищення еластичності.
Активні інгредієнти: мальтодекстрин, глюкоза, альгінат, кальцій, золото, шовкові амінокислоти, колаген, лакриця, городній портулак, центелла азіатська, зелений чай, розмарин, пептиди.


¬++ю¦ф+¬ ¬Ё¦и¬¦ ¬¦-¦+йPREMIUM MODELING MASK / Моделююча маска з пелюстками троянди
1000 г
Professional use only

Моделююча маска на основі пелюсток троянди підвищує пружність та еластичність шкіри, згладжує дрібні зморшки, перешкоджає утворенню нових. Регулює роботу сальних залоз, звужує пори, усуває подразнення та лущення. Можна використовувати як для зрілої та сухої, так і для жирної та проблемної шкіри.
Активні інгредієнти: глюкоза, альгінат, кальцій, шипшина, пелюстки троянди, колаген, грейпфрут, лакриця, гіалуронова кислота, алантоїн.


¬я¦о¦є¬Ў+=¬Ё¦и¬¦ PREMIUM MODELING MASK / Моделююча маска зі спіруліною
1000 г
Professional use only

Моделююча маска зі спіруліною має очищувальну, ревіталізуючу та антиоксидантну дію. Заспокоює шкіру, знімає почервоніння, підвищує еластичність шкіри. Містить 35 % глюкози та діатомову землю, завдяки чому надає більш активну та пролонговану зволожувальну дію порівняно з іншими моделюючими масками. Використовувати для сухої, чутливої та подразненої шкіри, при тьмяному кольорі обличчя.
Активні інгредієнти: діатомова земля, глюкоза, альгінат, кальцій, магній, спіруліна, екстракт чайного дерева, лакриця, алантоїн, гіалуронова кислота.


PREMIUM MODELING MASK / Моделююча маска чиста шкіра
1000 г
Professional use only

Моделююча маска чиста шкіра має заспокійливу дію, знімає запалення та почервоніння, після інвазивних процедур: MTS, пілінги, чистки. Відновлює шкірний бар’єр, надає інтенсивне зволоження для покращення здоров’я шкіри. Можна використовувати для чутливої та подразненої шкіри та шкіри з почервоніннями.
Активні інгредієнти: мальтодекстрин, глюкоза, діатомова земля, альгінат, гідролізований колаген, алантоїн, портулак.

Комментирование запрещено