aescalp РЕВІТАЛІЗАЦІЯ волосся та шкіри голови

Screenshot_3
РЕВІТАЛІЗАЦІЯ
Волосся та Шкіри голови

Старіння впливає


на волосся, так само як і на шкіру. Фізіологічні зміни шкіри голови та волосся також зумовлені емоційними та механічними факторами, та тепловим стресом, хімічними процедурами та неправильним харчуванням.

ПРИЧИНИ ТА НАСЛІДКИ СТАРІННЯ ВОЛОССЯ:

З віком блиск та об’єм перетворюються на тьмяне та ламке волосся. Ці зміни зумовлені ендогенними та екзогенними факторами, які впливають на клітини волосяного фолікула, зокрема на статеві клітини та меланоцити.


aescalp


Відновлююча процедура діє як на волосся, так і на шкіруголови (поверхнева і глибокадія) з метою:

  • ВІДНОВЛЕННЯ БАЛАНСУ
  • ЗМІЦНЕННЯ
  • РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ
  • РЕГІДРАТАЦІЇ

Дія комплексного догляду


НА ФОЛІКУЛ І СТРУКТУРУ ВОЛОССЯ:

Регенерація та оновлення для більш міцноговолосся.

НА ШКІРУ ГОЛОВИ:

  • Глибоке зволоження та очищення
  • Захист від окислювального пошкодження
  • Запобігання та протидія проблемам старіння

IMG_4563AESCALP SCRUB/РЕВІТАЛІЗУЮЧИЙ СКРАБ
250 мл

Скраб з мікрогранулами абрикосових кісточок для комплексного догляду за волоссям та шкірою голови. Механічно видаляє надлишок шкірного сала та омертвілі клітини, поліпшуючи мікроциркуляцію. Зменшує свербіж і дискомфорт завдяки екстрактам ромашки, календули та алое. Мальва, алое та ефірна олія лайма насичують волосся вологою і надають йому блиск і об’єм. Скраб є необхідним етапом в догляді за волоссям, готуючи шкіру голови та волосся до наступних етапів процедури.

Активні компоненти: мікрогранули абрикосових кісточок, екстракт квітів ромашки, екстракт календули, екстракт мальви, алое, ефірна олія лайма.


IMG_4561AESCALP REVITALIZING SHAMPOO/РЕВІТАЛІЗУЮЧИЙ  ШАМПУНЬ
200мл / 500мл

Шампунь для дбайливого догляду, відновлення та захисту волосся і шкіри голови. Безпечна формула не містить агресивних компонентів SLS і SLES. Містить рослинні олії та активні компоненти, які надають волоссю життєвої сили, захищають від несприятливого впливу навколишнього середовища, підтримують належний рівень зволоження та надають волоссю здоровий блиск, еластичність та м’якість.

Активні компоненти:токоферил ацетат, алое гель, олія солодкого мигдалю, арганова олія: олія, пантенол (провітамін В5), сечовина, екстракт квітів ромашки.


Screenshot_2AESCALP INTENSIVE SERUM/АМПУЛЬНИЙ КОНЦЕНТРАТ
12*5мл

Містить високу концентрацію активних інгредієнтів, призначений для комплексного відновлення волосся. Формула містить кератин, амінокислоти, пептиди та вітаміни для відновлення структури волосся та компоненти, які запобігають випадінню волосся. Відновлює як внутрішню, так і зовнішню структуру волосся, надаючи їм здоровий і блискучий вигляд. Рекомендується використовувати двічі на тиждень в домашньому догляді. Для досягнення максимального ефекту ревіталізації рекомендується поєднувати з ревіталізуючим шампунем.

Активні компоненти: гідролізований кератин, гіалуронат натрію, біотин, суміш амінокислот і пептидів, аскорбілфосфат натрію, вітамін В5.


IMG_4595

Комментирование запрещено