RE-GEN / Лінія з НАНОТЕХНОЛОГІЧНИМ КОЛАГЕНОМ / Регенерація / Омолодженння шкіри

photo_2024-04-03_21-14-30Лінія RE-GEN розроблена для ефективного зменшення та запобігання втраті та руйнуванню колагену в структурах шкіри.
RE-GEN – це поєднання найвищих концентрацій активних інгредієнтів, серед яких найважливіші – ГІДРОЛІЗОВАНИЙ НАНОТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛАГЕН і REGESTRIL™. Ці компоненти, у поєднанні з різними біотехнологічними активними речовинами та новітніми патентами, заснованими на дослідженні процесів регенерації та самовідновлення шкіри, надають шкірі комплекс інструментів для захисту, утримання та активації регенерації колагену.
RE-GEN забезпечує пружну, гладку та підтягнуту шкіру. Завдяки засобам домашнього догляду в поєднанні з салонними процедурами, які включають колагенові нитки та патчі, він допомагає відновити молодість шкіри.

REGESTRIL™

Це біотехнологічний комплекс, який ефективно:

  • Відновлює мережу волокон позаклітинного матриксу в місцях ураження (шрам, розширені пори, розтяжки).
  • Прискорює стимуляцію синтезу колагену, еластину та фібронектин з метою усунення зморшок та мімічних ліній.
  • Надає шкірі пружність і структуру.
  • Пригнічує фактори, що спричиняють деградацію колагену.
  • Складається з комбінації екстракту різних активних інгредієнтів: Phaseoluslunatus (Лаймовийбоб), рутин, матриксини, третапептиди та олігопептиди.

ОСНОВНІ ДІЮЧІ РЕЧОВИНИ ЛІНІЇ:

REGESTRIL™, Гідролізований нанотехнологічний колаген, Phaseolus lunatus (лаймовий боб), Рутин (рутозид), Матрикіни (матриксили), Тетрапептид- 7 та Олігопептиди, Амінокислоти, Euglena gracilis, Трегалоза, Дамаська троянда, Phytexcell™ – (ruscus), Екстракт ячменю, Лимонна кислота, Гіалуронова кислота, Алое вера, Сечовина, Гідрогенізовані кокосові гліцериди, Екстракт солодки, Молочна кислота, Вітамін Е, Asiatic spark, Аларія ескулента, Пуллулан, Екстракт календули, Гідролізований екстракт дріжджів, Нікотинат, Липа, Опунція, Лопух, Ніацинамід (вітамін в3), Олія манго, Олія какао, Олія Ши, Олія абрикосових кісточок, Олія жожоба, Соняшникова олія, Соєва олія з гліцином, Сквален, Олія м’яти перцевої, Олія макадамії, Рицинова олія, Рапсова олія.


FER.FR1563RE-GEN LE SÉRUM / Відновлююча сироватка 30 ml

Сироватка на основі REGESTRIL™, потужного активного інгредієнта, який регенерує шкіру з середини. Призначена для покращення зовнішнього вигляду шкіри з недоліками (великі пори, шрами, зморшки). Завдяки легкій текстурі, екстракту ячменю та зволожуючим активним компонентам сприяє балансуванню роботи сальних залоз, що робить її ідеальним регенеруючим засобом для всіх типів шкіри, навіть для схильної до підвищеної жирності.

Тип шкіри: Комбінована/жирна шкіра.

Активні речовини REGESTRIL™, гіалуронова кислота, екстракт ячменю, лимонна кислота, вітамін Е, олія жожоба, соєвий гліцин, соняшникова олія.

Застосування: Наносити вранці та/або ввечері після очищення шкіри.


REF.FR1564RE-GEN L’ACTIF / Термоактивний нічний концентрат 30 ml

У цьому потужному нічному засобі міститься максимальна концентрація регенеруючих активних інгредієнтів, які мають надзвичайний розгладжувальний ефект на шкіру. Серед інших активних речовин містить REGESTRIL™ – активний інгредієнт, який сприяє збільшенню вироблення волокон у позаклітинному матриксі. Його стимулюючий ефект може провокувати почервоніння і тепло в шкірі – це дві реакції, необхідні для поліпшення кровотоку і метаболізму регенерації шкіри. Через кілька днів шкіра виглядає більш гладкою, підтягнутою і з меншою кількістю нерівностей (зморшки, розширені пори, шрами, розтяжки…)

Тип шкіри: Всі типи шкіри.

Активні речовини: REGESTRIL™, амінокислоти (серин, аргінін, аланін, гліцин, гістидин, валін, пролін, треонін, ізолейцин) euglenagracilis, трегалоза, , гіалуронова кислота, молочна кислота, вітамін Е, рицинова олія, сечовина, нікотинат, пуллулан.

Застосування: Нанесіть кілька крапель легкими масажними рухами на очищену шкіру.

Примітка: Ви можете помітити легке почервоніння і відчуття тепла. Ця реакція абсолютно нормальна і зникне через кілька хвилин.


REF.FR1562RE-GEN LES YEUX /Відновлюючий крем для контуру очей 15 ml

Крем для контуру очей збагачений REGESTRIL™, активною речовиною, що призначена для покращення регенерації волокон у позаклітинному матриксі. Додаткові активні компоненти та кремоподібна текстура роблять його ідеальним засобом для посилення догляду за шкірою, яка має глибокі зморшки та зневоднена. Запобігає затримці рідини та токсинів.

Тип шкіри: Рекомендовано для відновлення пошкоджень, спричинених старінням (зморшки та мімічні зморшки).

Активні речовини: REGESTRIL™, Phytexcell™ , рускус, аларіяескулента, гіалуронова кислота, алое, вітамін Е, гідролізований екстракт дріжджів, календула, центелла азіатська, рицинова та рапсова олії.

застосування: наносити в домашніх умовах вранці та/або ввечері на область навколо очей і скронь, супроводжуючи масажними рухами.


REF.FR1561RE-GEN LA CRÈME / Відновлюючий денний крем 50 ml

Насичений денний крем для щоденного використання, що містить REGESTRIL™ для посилення регенерації позаклітинного матриксу. Завдяки егенеруючим активним компонентам та поживним речовинам, цей продукт є ідеальним косметичним засобом для вимогливої шкіри з ознаками старіння, глибокими зморшками та в’ялою шкірою. Рекомендується використовувати у поєднанні з нічним кремом цієї ж лінії для покращення метаболізму клітинної регенерації.

Тип шкіри: Всі типи шкіри, особливо суха.

Активні речовини: REGESTRIL™, сквален, соєвий гліцин, олія дамаської троянди, алое, макадамії, лимонна кислота, вітамін Е, гідрогенізовані кокосові гліцериди.

Застосування: Наносити вранці та/або ввечері на чисту шкіру, легкими рухами нанести на шкіру обличчя до повного вбирання.


REF.FR1565RE-GEN LA CURE / Термоактивний нічний крем 50 ml

Нічний крем, що містить REGESTRIL™, потужний активний компонент, який регенерує шкіру зсередини, покращуючи зовнішній вигляд глибоких зморшок. Цю дію підтримують інші активні компоненти останнього покоління, які стимулюють метаболізм зрілої шкіри та забезпечують її молодість. Вже через кілька днів будуть помітні суттєві зміни в шкірі, її зовнішній вигляд стане більш вирівняним, а рельєф – чіткішим, з оптимальними результатами, навіть у випадку шрамів. Тепловий ефект, спричинений активними речовинами, стимулює клітинний метаболізм і кровообіг, що покращує регенерацію шкіри.

Тип шкіри: Всі типи шкіри.

Активні речовини: REGESTRIL™, амінокислоти (серин, аргінін, аланін, гліцин, гістидин, валін, пролін, треонін, ізолейцин, фенілаланін), олія манго, какао та ши, соняшникова та м’ятна олія, солодка, сечовина, молочна кислота, вітамін Е.

Застосування: Рекомендується використовувати на ніч з легким масажем, а потім нанести звичайну сироватку або крем.

Примітка: Можливе легке почервоніння і відчуття тепла. Ця реакція абсолютно нормальна і зникне через кілька хвилин.


REF.FR99560RE-GEN SPECIAL LAB SET /СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС RE-GEN(LA CURE 50 ml + LA SERUM 30 ml)

RE-GEN LA CURE / Відновлюючий термоактивний нічний крем 50 ml

RE-GEN LE SÉRUM / Відновлююча сироватка 30 ml


REF. FRP567RE-GEN MASQUE VIOLET / Відновлюючафіолетова маска 250 ml

Маска збагачена REGESTRIL™, ніацинамідом та амінокислотами. Всі активні речовини призначені для поліпшення регенерації волокон позаклітинного матриксу, надання об’єму і підтримки тканин. Містить заспокійливі активні компоненти (алое вера, абрикосова олія та олія манго), зволожувачі (гіалуронова кислота) та активні компоненти, які зміцнюють імунну систему шкіри (стовбурові клітини опунції та екстракт магнолії). Через свою  кремоподібну та легку текстуру маска є ідеальним засобом для догляду за чутливою та сильно зневодненою шкірою.

Тип шкіри: Показання для відновлення пошкоджень, спричинених старінням (зморшки та тонкі лінії).

Активні речовини: REGESTRIL™, ніацинамід, алое вера, абрикосова олія, олія манго, стовбурові клітини опунції “opuntiaindica”, екстракт магнолії, гіалуронова кислота, амінокислоти.

Застосування: Нанесіть шар товщиною 2 мм і залиште на 15 хвилин. Після закінчення часу дії, залишки емульгуйте водою і видаліть надлишки серветками.


REF. FRP568RE-GEN ACTIVATEUR DE COLLAGENE / Активатор колагену 125 ml

Лосьйон призначений для розчинення та поліпшення проникнення колагенових ниток (FRP566-3) та колагенових патчів (FRP566-4), щоб активізувати їх дію на шкіру. Може використовуватися для посилення дії активних інгредієнтів у всіх типах масок або колагенових вуалей.

Тип шкіри: Застосовується  для активації колагену в нитках, патчах і масці.

Активні речовини: Полісахариди, молочна кислота, ромашка, липа, лопух і бісаболол

Застосування: Наносити або розпилювати на колагенові нитки (FRP566-3) і патчі (FRP566-4), розмістивши їх в тому місці, де ми хочемо, щоб вони діяли. Бажано розпилити або нанести лосьйон пензликом, а потім зробити невеликий масаж, щоб сприяти розчиненню і проникненню колагену в шкіру.


TWEEZERS (PINZAS) / Пінцет

Пінцет для розміщення колагенових ниток у відновлюючій процедурі.


_DSC0797 (1)RE-GEN TREATMENT / Відновлюючий кіт

RE-GEN пропонує альтернативу хірургічній підтяжці: безопераційну, неінвазивну процедуру, основна мета якої – сприяти утворенню нових колагенових волокон, активувати клітини шкіри, стимулювати синтез гіалуронової кислоти. Вона створює регенеруючий та підтягуючий ефект, відновлює структуру дермального матриксу, надає об’єм, ефективно зменшує зморшки та покращує якость шкіри.

Зміцнюючий та відновлювальний засіб для всіх типів шкіри.

Розроблений для ефективного усунення та запобігання нестачі та погіршення стану колагену в структурах шкіри.

ФАЗА 1 ( КИТ) CORRECTOR PEELING (FRP566-1) 7ml

Хімічний пілінг з гелевою текстурою. Виконує глибоку ексфоліацію, яка збільшує поглинання активних інгредієнтів. Заспокійлива, зволожуюча і відновлююча дія алантоїну доповнює відлущувальну дію гліколевої кислоти, завдяки чому процедура є максимально переносимою.

Активні речовини: PHA, алантоїн, гліколева кислота.

ФАЗА 2 (‘KИT’) ТЕРМОАКТИВНА СИРОВАТКА (FRP566-2) 7ml

Містить, серед інших активних речовин, REGESTRIL™ – активний компонент, який збільшує вироблення волокон у позаклітинному матриксі. Його стимулююча дія може викликати почервоніння і тепло в шкірі –  дві реакції, необхідні для посилення кровотоку і метаболізму регенерації шкіри.

Активні речовини: REGESTRIL™, Амінокислоти (серин, аргінін, аланін, гліцин, гістидин, валін, пролін, треонін, ізолейцин) EuglenaGracilis, Трегалоза, Пропандіол, Гіалуронова кислота, Молочна кислота, Вітамін Е, Рицинова олія, Сечовина, Нікотинат, Пуллулан.

ФАЗА 3 (КИТ) КОЛАГЕНОВІ НИТКИ (FRP566-3) 20pcs

Гідролізовані ферментативним методом колагенові нитки, розчиняються в шкірі, ущільнюючи тканини в зонах зморшок та втрати тонусу.

Активні речовини: Гідролізований рослинний колаген.

ФАЗА 4 (КИТ) ПАТЧІ (FRP566-4) 1pc

Патчі містять гідролізованийнативний колаген та утворюють гелевий шар, що миттєво зволожує шкіру під час проникнення. Вини допомогають зміцнити шкіру, підтягують її та зменшують зморшки і тонкі лінії.

Активні речовини: Гідролізований рослинний колаген.

ФАЗА 5 (КИТ) ACTION CREAM (FRP566-5) 6ml

Насичений крем з технологією REGESTRIL™ використовується для завершення процедури. Його регенеруючі, живильні та заспокійливі активні компоненти роблять цей продукт ідеальним зміцнення шкіри.
Активні речовини: REGESTRIL™, Сквален, Соєвий гліцин, Дамаська троянда, Алое, Олія макадамії, Лимонна кислота, Вітамін Е, Гідрогенізовані кокосові гліцериди.

Комментирование запрещено